Tarptautinis Vilniaus maratonas – jau suaugęs, 26-uosius metus skaičiuojantis jaunuolis. Galbūt todėl, maratono šventės metu, netrūko ir jaunatviškų bei linksmų pramogų šventės svečiams. Kol bėgimo entuziastai siekė pergalių, juos atlydėję artimieji galėjo linksmai praleisti laiką maratono miestelyje ir visoje trasoje išsidėsčiusiuose pramogų taškuose. Nepamiršti čia nei maži, nei dideli.

Mažiesiems turiningai ir linksmai praleisti laiką pagelbėjo ir „Mokslinis šou Atradėjas“. Mums buvo didelė garbė sudalyvauti Tarptautiniame Vilniaus maratone. Dėkojame organizatoriams už suteiktą galimybę. Turbūt kiekvienas pasaulio maratonas organizuojamas su mintimi, atskleisti neišmatuojamas žmogaus galimybes.  „Mokslinis šou Atradėjas“ taip pat prisideda prie šio siekio ir savo pasirodymu bando perteikti, kokie stebuklai pavaldūs žmogui, įvaldžiusiam fizikos ir chemijos žinias.

Tarptautinio Vilniaus maratono metu, mažiesiems svečiams mokslo pasaulis atsiskleidė įvairių bandymų metu. Juos demonstravo profesionalūs animatoriai. Kartu su mažaisiais žiūrovais stebėjome skysto azoto virsmus, gaminome sniegą visai nežiemiškame ore, kaitinant saulytei, ir džiaugiamės daugeliu kitų neįtikėtinų eksperimentų.

Mums šis Vilniaus maratonas įsimins ilgam, tikimės, kad ir jo mažieji žiūrovai nepamirš pramogų su „Moksliniu šou Atradėjas“. Aplankykite mus svetainėje www.ashow.lt ir sužinokite dar daugiau apie mūsų siūlomus edukacinius pasirodymus vaikams. Su malonumu atvyksime ir į Jūsų šventę!