Renginiai vaikams Vilniuje

Mokslas gali būti įdomus ir įtraukiantis tiek mažiems, tiek dideliems! Vadovaudamasi šia nuostata, Ashow komanda sukūrė „Mokslinį šou Atradėjas“. Jis skiriamas įvairaus amžiaus vaikams – nuo darželinukų iki paauglių. Šis šou – interaktyvi išvažiuojamoji mokslinė laboratorija, kurioje atliekami įdomūs bandymai, skirti sudominti vaikus mokslo pasauliu. Šie bandymai yra visiškai nepavojingai ir, svarbiausia, – žaismingi!

Šou vedantieji vaikų šventės metu publikai pateikia teatrinį pasirodymą su tikrais chemijos ir fizikos bandymais, siekiant į šiuos mokslinius-edukacinius bandymus įtraukti kiekvieną mažąjį žiūrovą. Pradėjus rengti „Mokslinio šou Atradėjas“ pasirodymus, renginiai vaikams Vilniuje įgavo naujų, slėpiningų ir žaismingų atspalvių. Su „Moksliniu šou Atradėjas“,  vaikų gimtadieniai tampa pasakiška kelione į mokslinių atradimų pasaulį, kupiną paslapčių ir neregėtų linksmybių…

Jūsų atžalos, padedamos vedančiųjų, gaminasi cukraus vatą, išvysta, kokius stebuklus gali sukurti skystas azotas ir laiko rankose… ugnį! Tačiau ji nė kiek nedegina, nes yra… stebuklinga, o savo kaitra – apgaulinga… Kodėl taip yra, sužinosite pasikvietę mūsų šou į savo vaiko šventę. „Mokslionio šou Atradėjas“ metu atliekami bandymai visiškai saugūs, o pasirodymams naudojamos medžiagos turi saugos sertifikatus.

„Mokslinio šou Atradėjas“ tikslas – supažindinti įvairaus amžiaus vaikus su mokslo pasaulio įdomybėmis. Mes tikime, kad visi vaikai yra ne tik smalsūs, bet ir gabūs. „Mokslinis šou Atradėjas“ pažadins Jūsų vaiko viduje slypintį mažąjį genijų, o vyresniems žiūrovams, kurie pavargo nuo kasdienio informacijos srauto mokykloje, sugrąžins susidomėjimą įdomiąja chemija ir fizika.

Taigi, kuo ypatingas šis šou ir ką jame išvys Jūsų vaikai?

Mūsų animatoriai drauge su vaikais gamina dirbtinį sniegą, išmanųjį plastiliną ir atlieka bandymus su kitomis, straipsnio pradžioje minėtomis, medžiagomis bei linksmai ir, svarbiausia, turiningai leidžia laiką. Bandymų metu susipažįstama su cheminiais ir fizikiniais reiškiniais: difuzija, skirtingų skysčių charakteristikomis; jų sąveika su įvairiomis medžiagomis ir pan.

Jūsų vaiko gimtadienis nusipelno stebuklais pagardinto gimtadienio torto (arba cukraus vatos, pasigamintos savo rankomis, – tegul nusprendžia gimtadienio kaltininkas). Vis dar mąstote, kur švęsti vaiko gimtadienį Vilniuje? „Mokslinis šou Atradėjas“ atvažiuos pas Jus, kur tik pasikviesite: į kavinę, į restoraną, į butą, darželį ar mokyklą! Štai vietos, kuriose mums teko atlikti mūsų Šou. Tad susisiekite su mumis ir Jums nereikės jaudintis dėl to, kur švęsti šeimos šventę.

Jau ne viena vaikų šventė Vilniuje praėjo sklaidantis skysto azoto dūmų uždangoms ir vaikams krykštaujant iš džiaugsmo, kai „Mokslinio šou Atradėjas“ vedantieji rodė žiūrovams neįtikėtinus stebuklus. Dalyvavome „Šeimų šventėje 2016“, „Žaislų planetos“ rengto konkurso finale, Arklio Dominyko pasakų festivalyje ir kituose renginiuose, taip pat atliekame mokslinio šou pasirodymus visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje, ne tik sostinėje.

„Mokslinis šou Atradėjas“ savo misija laiko tai, kad kiekvieno vaiko gimtadienio šventimas taptų džiuginančiu ir pažadinančiu smalsumą įvykiu. Antuanas de Sent-Egziuperi yra pasakęs: „Vaikystė – tai didelė žemė, iš kurios mes visi kilę…“. „Mokslinis šou Atradėjas“ šioje derlingoje vaikystės žemėje sėja pačius saldžiausius pažinimo vaisius. Lai Jūsų vaikai užauga tvirtais ir smalsiais, trokštančiais žinių ir siekiančiais suvokti aplinkinio pasaulio reiškinius. Įdėmiai klausantis ir žingeidžiomis akimis žvelgiant į mus supančią aplinką, įmanoma pamatyti, kad ji yra kupina stebuklų. „Mokslinis šou Atradėjas“ atskleis Jums šiuos stebuklus ir pakvies į nepamirštamą mokslo kelionę.