Personažai vaikų gimtadieniui Vilniuje

„Mokslinis šou Atradėjas“ – išvažiuojamoji interaktyvi laboratorija mažiesiems, kurioje mokslininkų personažus įkūnija talentingi, aktorinį išsilavinimą turintys, vyrai ir moterys. Jų įkūnijami personažai vaikų gimtadieniui Vilniuje tokie tikroviški, kad nė vienas mažylis nesuabejos, kad į jo šventę atvyko tikrų tikriausias stebuklus kuriantis mokslininkas. O linksmiausia tai, kad stebuklus mūsų animatoriai kuria drauge su mažaisiais žiūrovais. Jie vaikų šventės metu publikai pateikia teatralizuotą pasirodymą su tikrais chemijos ir fizikos bandymais.

Mes žinome, kokie svarbūs vaikams šventiniai įspūdžiai ir linksmai praleistas laikas. Todėl padarysime viską, kas mūsų jėgoms, kad Jūsų vaiko gimtadienis ar kita šventė taptų nepamirštama. Pažadame, kad Jūsų atžalos dar ilgai pasakos įspūdžius iš mūsų rengiamų pramoginių-edukacinių pasirodymų.

Tad, jeigu vis dar mąstote, kur švęsti vaiko gimtadienį Vilniuje, mes galime Jums padėti. „Mokslinį šou Atradėjas“ rengiame ne tik švietimo įstaigose, bet ir prekybos centruose, kavinėse ar tiesiog Jūsų namuose. Štai vietos, kuriose mums teko atlikti pasirodymus. Tad susisiekite su mumis ir suteikite savo vaikams nepakartojamą patirtį. Mūsų šou metu, pasijutę mokslininkais eksperimentatoriais vaikai ateityje ir toliau domėsis gamtos mokslais. Formulės ir skaičiai, kuriais paremta chemijos ir fizikos mokymo sistema, „Mokslinio šou Atradėjas“ metu, įgauna gyvybės.

Jiems dvasią įkvepia nepriekaištingai jaunųjų aktorių įkūnijami mokslininkų personažai ir jų atliekami bandymai. Bet kuri vaikų šventė Vilniuje, dalyvaujant mūsų teatralizuotam šou, taps nepakartojama pramoga. Žavėsimės dirbtinio sniego spindesiu, ragausime pačių pasigamintos cukraus vatos ir krėsime mokslo dėsniais paremtas išdaigas.

Gimtadienio šventimas, dalyvaujant mūsų moksliniam šou, – galimybė ne tik linksmai praleisti laiką, bet ir sužinoti kai ką nauja. Gali būti netgi taip, kad mūsų pramoginis-edukacinis šou įkvėps Jūsų atžalą pasirinkti mokslininko karjerą ateityje. Tad investuokite į vaikų svajones ir į juos pirmyn vedantį norą pažinti mus supantį pasaulį. Vaikai Jums atsidėkos nuoširdžiu juoku ir sugrįžusiu susidomėjimu mokslu.

Su „Moksliniu šou Atradėjas“ suteiksite mažiesiems galimybę praskleisti paslaptingą mokslo uždangą. Susisiekite su mumis! O mes pažadame stebuklingų potyrių puokštę!