„Mokslinis šou Atradėjas“ džiaugiasi galėdamas prisidėti prie akcijos „Taikos glėbys“. Šios akcijos tikslas – vardan taikios vaikų ateities susivienijusi Lietuva. Akcija vyks birželio 1 d. 20 val. visoje Lietuvoje. Apsikabinimų žemėlapį rasite www.taikosglebys.lt O „Mokslinis šou Atradėjas“ prie akcijos prisidės Vilniuje, Katedros aikštėje, nuo 17 iki 19 val.

Drauge su akcijos „Taikos glėbys“ organizatoriais skleidžiame kilnią vienybės ir taikios ateities vaikams idėją ir kviečiame Jus į mūsų pasirodymą Vilniuje, Katedros aikštėje! Kurdami saugią, tolerantišką ir vieningą pasaulį kiekvienam augančiam Lietuvos vaikui, sukuriame sąlygas jam tapti doru ir sąžiningu Lietuvos piliečiu.

Šis siekis – artimas „Mokslinio šou Atradėjas“ koncepcijai, todėl mes su malonumu prisidedame prie „Taikos glėbio“ akcijos. Vaikai mokosi iš suaugusiųjų. Todėl suaugusiųjų tikslas – rodyti jiems deramą pavyzdį savo darbais.

„Mokslinis šou Atradėjas“ atliekami moksliniai-pažintiniai pasirodymai skirti vaikams ir vardan vaikų. Štai kodėl birželio 1-oji – Vaikų gynimo diena – yra tokia svarbi mums ir akcijos „Taikos glėbys“ organizatoriams. Mes tikime, kad vaikai – mūsų ateitis. O ateitis bus tokia, kokią ją susikursime.

Smalsus, žingeidus ir siekiantis nuolatinio tobulėjimo vaikas, tai, kartu ir asmenybė, jautri aplinkai, pagarbi ir tolerantiška skirtingų kultūrų, tikėjimų, kitokios socialinės padėties žmonėms. Todėl vienijamės su kilnia akcija „Taikos glėbys“ ir birželio1 d. 20 val. kviečiame apsikabinti visus Lietuvos gyventojus.

Tai galėsite padaryti tiek visoje Lietuvoje vyksiančiuose renginiuose, tiek ten, kur tuo metu bebūtumėte: namuose, degalinėje, gatvėje, viešajame transporte… Mes taip pat apsikabinsime ir drauge su šventės dalyviais ir visais Lietuvos gyventojais sieksime didžiausio apsikabinimo vienu metu Gineso rekordo. Renginys – nemokamas. Prisijunkite ir Jūs!