Šimtadienis – šventė, simbolizuojanti moksleivių žengimą į suaugusiųjų pasaulį. Mažais žingsneliais artėdami prie svarbiausių gyvenime brandos egzaminų, mokiniai šimtadienį mini kaip paskutinę progą pasilinksminti iš širdies. Po šios šventės laukia 100 susikaupimo ir koncentracijos į tai, kas išmokta per 12 metų mokykloje, kartojimą.

Šimtadienis – galimybė pasireikšti tiek vyresniems, tiek metais už juos jaunesniems mokiniams, kurie išlydi pirmuosius į simbolinę, 100 dienų truksiančią, kelionę, likusią iki egzaminų. Šimtadienis – su mokslu neatsiejamai susijusi jaunų žmonių šventė… O mokslo paslaptis jiems atskleisti ir į brandos kelią tvirtai žengti padės „Mokslinis šou Atradėjas“.

Pasikvieskite mus į savo laidos šimtadienį ir mes jį nuspalvinsime visomis vaivorykštės spalvomis! Kartu stebėsime skysto azoto kuriamus stebuklus, neįtikėtiną levitacijos reiškinį, gaminsimės ledus ir ruošimės išlaikyti chemijos ir fizikos egzaminus kuo geriau, nes „Mokslinio šou Atradėjas“ parengta programa žaismingai ir kūrybiškai supažindina su gamtos mokslo paslaptimis. Tad jeigu norite sutikti šimtadienį įspūdingai ir įsimintinai, pasikvieskite į svečius „Mokslinį šou Atradėjas“