Balandžio 26 – 27 d. Panoramoje vyks edukacinė-pramoginė mokslo šventė. Renginio svečiai – pramoginis-edukacinis mokslo centras „AHHAA“. Jie siūlo įvairius mokslinius žaidimus, pažintį su mokslo pasaulio reiškiniais, demonstracinius eksperimentus.

http://www.panorama.lt/edukacine-paroda-visai-seimai/

Tačiau Jums nebūtina vykti į Panoramą tam, kad išvystumėte jau daugelio mažųjų žiūrovų įvertintą mokslinį-pramoginį šou. Jums net nebūtina kviesti į svečius „AHHAA“, kurie tik trumpam atvyko mūsų aplankyti… ir vargu atras laiko savo repertuare individualiam moksliniam šou.

Dar daugiau ir dar smagiau galime mes – mokslinė laboratorija ASHOW ! Siūlome Jums mokslinį-pramoginį šou, skirtą tik Jūsų vaikučiams ir jų šventėms turiningai praleisti. Norint užsisakyti mūsų šou, Jums tereikia užeiti į interneto svetainę www.ashow.lt, apsižvalgyti ir užsisakyti įspūdingą mokslinį-pramoginį šou savo vaikų šventei.

Užpildykite specialią užsakymo formą ir ASHOW mokslinės laboratorijos Profesorius jau pakeliui pas Jus! Jis pademonstruos Jums ir Jūsų vaikams gausybę eksperimentų ir leis patiems juose sudalyvauti. Bei pasiūlys daugybę kitos, naudingos, pažintinės veiklos.

Kviečiame visus, tiek mažus, tiek didelius, nesivaržyti ir atrasti mokslo paslaptis drauge su pašėlusiais mokslininkais iš Ashow laboratorijos! Nuobodžiauti neteks nei vaikučiams, nei jų tėveliams!