„Mokslinis šou Atradėjas“ džiaugiasi suteikta galimybe kartu su privataus darželio „Šilagėlė“ kolektyvu, vaikučiais ir jų šeimų nariais linksmai praleisti laiką „Šeimų šventėje 2017“, Žvėryne. Čia susirinko tėčiai, mamos ir, žinoma, jų vaikučiai.

 

Mažieji darželio auklėtiniai surengė šaunų pasirodymą šventės svečiams. Publika liko sužavėta! Visi susirinkusieji taip pat galėjo išbandyti savo jėgas, šokdami linijinius šokius. O „Mokslinio šou Atradėjas“ komanda suteikė „Šeimų šventėje 2017“ susirinkusiems mažiesiems daug džiaugsmo, atlikdama neįprastus mokslinius eksperimentus.

 

Atlikome bandymus su sausuoju ledu: ragavome mokslinio gazuoto vandens (jis šaunus!). Sukėlėme tikrų tikriausią audrą (tiesa, tik mažytėje kolboje, bet vaizdas vis vien buvo įspūdingas). Taip pat sukūrėme ne bet kokius, o mokslinius muilo burbulus. Jais galima net žongliruoti!

 

Šauniai praleidus laiką, teko atsisveikinti su viltimi, kad darželio „Šilagėlė“ organizuojama „Šeimų šventė“ sukvies mus visus drauge ir kitąmet. Laukiame kitų susitikimų ir linkime smalsumo bei atkaklumo, siekiant užsibrėžtų tikslų!