2017 m. lapkričio 17 d. „Mokslinis šou Atradėjas“ surengė pasirodymą darželyje-mokykloje „Saulutė“. Šis pasirodymas buvo skirtas praplėsti vaikų žinias apie tai, kaip reikia saugoti savo sveikatą. Pasirodymo metu vaikučiai pažintine-žaidybine forma sužinojo:

  • Kas yra piktasis Mikrobas Mikrobaitis ir kaip jis kenkia mūsų sveikatai;
  • Kodėl negalima gerti gazuotų gėrimų;
  • Kaip taisyklingai prižiūrėti dantukus ir kas nutiks, jei to nedarysime;
  • Ir kodėl negalima glostyti lauke gyvenančių gyvūnėlių.

„Mokslinis šou Atradėjas“ labai džiaugiasi, kad vaikučiai pasirodymo metu buvo smalsūs, kantrūs ir klausė renginio vedėjų ir savo auklėtojų. Todėl savo puikiajai mažylių publikai atsidėkojome moksliniais siurprizais, kuriuos įteikėme kiekvienam iš jų. Juk vaikai mėgsta dovanas, o Profesoriui Atradėjui patinka jas dovanoti!

Šou pabaigoje paklausėme vaikučių, taigi koks jiems atrodo mokslas? Ir sulaukėme įvairių ir vien tik teigiamų atsakymų! Su vaikais nusprendėme, kad mokslas – tai linksma, pažintinė ir įdomi kelionė. Tai – gyvenimo kelionė, nes mokytis reikia nesustoti visą gyvenimą. Taip pat ir prižiūrėti savo sveikatą! Išsiskyrėme, susitarę, kad vaikučiai saugos save nuo mikrobų, taisyklingai prižiūrės dantukus ir negers gazuotų gėrimų.

O šou pabaigoje vaikus nustebinsime vaivorykšte, kuriai atsirasti nereikės nei saulės, nei lietaus! Mūsų akis negali skaidyti šviesos į vadinamąjį spalvų spektrą, bet tai padaryti mums padeda ne kas kita, o mokslo išradimai! Šou vedėjai vaikams išdalins spektrinius akinius arba, kaip mes juos vadiname, – vaivorykštinius akinius. Ir vaikai susižavėję stebės kuo tikriausią vaivorykštę! Šio eksperimento tikslas – supažindinti vaikus su spalvų magija. Vedėjai papasakos mažiesiems, kaip spalvos veikia mūsų sveikatą. Taigi, kadangi kiekviena spalva suteikia vis kitokios naudos sveikatai, pamatę visą spalvų spektrą, vaikai pasikraus teigiama energija, o jų sveikata taps dar geresnė!

„Mokslinis šou Atradėjas“ tęsia šiuos naudingus mokslinius-pažintinius šou pasirodymus apie sveikatos priežiūrą mažiesiems. Jeigu ir Jūs norite, kad Jūsų vaikai linksma žaidybine forma sužinotų mokslinius faktus apie sveikatą ir kaip ja rūpintis, susisiekite su mumis ir mes atvyksime ten, kur pakviesite.