Mokslinis šou „Atradėjas“ ir vėl kviečia Jus pakeliauti po gražiausius Lietuvos kampelius su visa šeima. Jau pristatėme Jums Dzūkijos nacionalinio parko apsuptyje įsikūrusį Merkinės miestą. Pasakojome apie vaizdą, atsiveriantį, įkopus į Merkinės piliakalnį. Ir, prisipažinsime, buvome taip pakerėti Dzūkijos gamtos, kad ir vėl grįžtame į šį kraštą. Šį kartą minsime Puvočių kaimo gatveles.

Jis įsikūręs Varėnos rajone, tarp Merkinės ir Marcinkonių. Ši vietovė išlaikė beveik nepakitusį tradicinės architektūros paveldą, taip ir kviečiantį juo pasigrožėti. O kaimą supanti gamta geba pakerėti kiekvieną užklystantį į šias apylinkes. Mokslinis šou „Atradėjas“ – ne išimtis. Mus ypač sužavėjo net kelios upės, vilnijančios šios vietovės teritorijoje. Vakariniame kaimo gale į Merkį įteka Skroblaus, rytiniame pakraštyje – Grūdos upeliai.

Mėgstantiems stovyklauti patiks Merkio ir Grūdos santakoje įrengta stovyklavietė. Ji taip ir kviečia trumpam stabtelėti ir pasigrožėti nepakartojamu vaizdu. Apsilankę Puvočiuose tikrai turėsite kuo sudominti savo mažuosius: autentiška architektūra, nuostabi gamta, visa tai, ko taip dažnai pritrūksta paskendus miesto šurmulyje.