„Mokslinis šou Atradėjas“ labai džiaugiasi, kad buvo pakviestas į Gabijos gimtadienį, vykusį vasaros pabaigoje, Marijampolėje. Savo demonstruojamais moksliniais stebuklais stebinome ne tik Gabiją ir jos svečius, bet ir jos tėvelius, bei suaugusius gimtadienio dalyvius.

Mus pakvietusi publika žavėjosi, gavusi galimybę palaikyti rankose ugnį ir pasigaminti ledų savo rankomis – tai labai nudžiugino mūsų pasirodymo žiūrovus. O dar daugiau džiaugsmo jiems suteikė pats gaminimo procesas, kuris buvo neįprastas ir nepaprastai įdomus – ledus gaminomės naudodami skystą azotą, o kad būtų dar skaniau, – mūsų animatorės pabarstė juos pabarstukais. Gabijos gimtadienio svečiams beliko džiaugtis skanėstu ir žavėtis tuo, kad mokslo vaisiai ne be reikalo vadinami saldžiais.

O tam, kad gimtadienis įgautų dar daugiau šventinės dvasios, nusprendėme, kaip gerame koncerte, paskleisti dūmų uždangą, kuri priverstų iš nuostabos aiktelėti Gabiją ir jos svečius. Šį eksperimentą mums pavyko atlikti naudojant sausąjį ledą. Tačiau tai dar ne visi stebuklai, kurie sklandė virš Marijampolės stogų mūsų pasirodymo metu… Mes dar kvėpavome sausuoju ledu ir tokiu būdu… užšaldėme savo kvėpavimą… Nebijokite, tai visiškai nepavojinga, atvirkščiai, linksma ir nepamirštama, nes mokslo stebuklai sužavi tiek mažus, tiek didelius.

Dėkojame Gabijai ir jos mamytei Redai už pakvietimą! Mums buvo labai smagu! Jeigu ir Jūs norite savo vaikui surengti išskirtinę gimtadienio šventę, kuri įsimins ilgam, pakvieskite „Mokslinį šou Atradėjas“ į savo šventę. Mes atliekame mokslinį šou visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Iki susitikimo!