„Mokslinis šou Atradėjas“ pradeda ciklą pasirodymų, skirtų supažindinti vaikus su įvairiomis, su sveikata susijusiomis temomis. Šiame, jau penktajame mūsų pasirodyme vaikai sužinos, kaip mūsų sveikatą veikia spalvos. Spalvų terapija – vaikams, turbūt, negirdėtas, bet labai veiksmingas gydymo būdas. Taip yra todėl, kad spalvos veikia mūsų nuotaiką ir savijautą.

Mažieji žiūrovai su spalvų galia supažindinami linksmo žaidimo būdu. Jie turi galimybę išvysti vaivorykštę, kad ir koks bebūtų oras už lango. O animatoriai vaizdžiai pristato kiekvienos pamatyto spektro spalvos įtaką mūsų organizmui.

Jeigu Jūsų vaikas, gerbiami tėveliai, kažkodėl prastos nuotaikos, pasiūlykite suvalgyti Jūsų rankomis pagamintą desertą iš raudonos ar oranžinės spalvos indo. Šios spalvos pakelia nuotaiką, o mamos ar tėčio rankomis pagaminti skanumynai dar ir išreiškia Jūsų meilę mažyliui.

„Mokslinio šou Atradėjas“ credo – suteikti vaikams džiaugsmo ir naudingų pasaulio pažinimo žinių. O šiais naujais pasirodymais siekiame skatinti vaikų sveikatingumo suvokimą. Nes sveikas vaikas – laimingas vaikas! Tad kvieskite Mus į savo vaikų šventes ir mes praturtinsime mažylių žinių bagažą žaisdami ir gerai leisdami laiką.