Naujieji mūsų draugai – šventinės atributikos profesionalai – Party Inbox

„Mokslinis šou Atradėjas“ džiaugiasi savo nauju draugu – įmone Party Inbox. Šios įmonės internetiniuose namuose ar neseniai Vilniuje atsidariusioje parduotuvėje rasite viską, ko reikia švenčių dekoravimui. Mūsų draugai www.partyinbox.lt siūlo šiuos, neatskiriamus švenčių atributus: balionus, stalo korteles, spalvotas girliandas, tvirtus, kokybiškus vienkartinius indus ir kitas puošmenas, kurios paįvairins Jūsų šventinę erdvę ir sukurs puikią nuotaiką.

Žaismingieji www.partyinbox.lt savo asortimentu nudžiugins tiek mažus, tiek didelius. Ruošiatės surengti teminį vakarėlį, vaikų gimtadienio, krikštynų, vestuvių proga? Party Inbox siūlo originalius sprendimus, kaip papuošti stalą ir namus visomis progomis. Rinkitės iš plačios, teminiams vakarėliams skirtos gamos: mergaičių gimtadieniams – nuo Mikės pūkuotuko iki Hello Kitty: http://www.partyinbox.lt/vaiku-gimtadieniai/teminiai-gimtadieniai-mergaitems; berniukų šventėms – nuo Betmeno iki Traukinuko Tomo: http://www.partyinbox.lt/vaiku-gimtadieniai/teminiai-gimtadieniai-berniukams.

„Mokslinis šou Atradėjas“ labai džiaugiasi, kad pastarojoje kategorijoje Party Inbox pasirūpino, kaip papuošti mokslu susižavėjusių berniukų gimtadienį. Mūsų draugai siūlo Jūsų gimtadienio kaltininko šventę paversti moksline laboratorija. Jeigu Jus sužavėjo tokia idėja, pasižvalgykite šiuo adresu ir nustebinkite mokslo mėgėją papuošdami jo šventę tarsi alchemiko dirbtuvę: http://www.partyinbox.lt/index.php?route=product/search&search=mokslininkas.

Dabar jau žinote, kur rasti išskirtines dekoracijas, kurias naudodami, šventes paversite spalvingomis ir originaliomis bei nustebinsite svečius. Tai padaryti Jums padės Party Inbox komanda, kurios tikslas – džiugios ir išskirtinio dizaino Jūsų šventės!