Vis dar neapsisprendžiate, kur švęsti vaiko gimtadienį Vilniuje, o jį minėsite birželio pradžioje? O gal tiesiog norite smagiai ir naudingai praleisti laiką su šeima? Tada „Mokslinis šou Atradėjas“ kviečia Jus 2016 m. birželio 4 d., šeštadienį, į Šeimų šventę „Harmony“ parke. Šventėje laukiami visi šeimos nariai – nuo mažųjų, iki vyriausiųjų. Mūsų akademijoje vaikai susipažins su slėpiningu ir stebinančiu mokslo pasauliu. Patys dalyvaus cheminiuose ir fizikiniuose bandymuose, kurie yra visiškai saugūs ir vedami profesionalių animatorių, kurių dėka kiekvienas vaikas įtraukiamas į šventišką atmosferą ir patiria daugybę įsimintinų nuotykių.

Mūsų specializacija – edukaciniai žaidimai, kurių metu, Jūsų vaikai pasijunta tikrais mokslininkais, atliekančiais bandymus žaismingoje laboratorijoje. „Mokslinio šou Atradėjas“ tikslas – sužadinti vaikų susidomėjimą įdomiąja fizika ir chemija, o rengiant pasirodymus vyresnėms amžiaus grupėms, grąžinti formulių labirintuose prarastą susidomėjimą gamtos mokslais.

Užsukite į „Mokslinio šou Atradėjas“ kampelį Šeimų šventėje! Turbūt jau įsivaizduojate nuotykius, kurių patirsite… Ne? Tada užsimerkite ir… įsivaizduokite… nuostabaus „Harmony“ parko apsuptyje prasiskleidžia dūmų užsklanda ir iš už jos išnyra tikras profesorius, pasiruošęs Jūsų vaikus ir Jus nukelti į nuostabų mokslo pasaulį. „Mokslinis šou Atradėjas“ kuria stebuklus: vasaros pradžioje leidžia Jums atsidurti Šiaurės ašigalyje… Kaip? Ogi savo rankomis pasigaminus dirbtinio sniego! O gal po kelionės į patį Šiaurės ašigalį išalkote? Ne bėda – „Mokslinio šou Atradėjas“ profesorius padės vaikučiams patiems pasigaminti cukraus vatos. Sudominome? Tai anaiptol ne viskas – atliksime eksperimentus su skystu azotu ir sausu ledu, bei kitais būdais prisiliesime prie paslaptingojo mokslinių atradimų pasaulio.

Pramogos vaikams Vilniuje įgauna naują pobūdį. Mes siekiame, kad kiekvienas „Mokslinio šou Atradėjas“ dalyvis įsitrauktų į stebuklingų eksperimentų pasaulį šimtu procentų. Todėl visi mūsų pasirodymai pilnai interaktyvūs: vaikai patys atlieka eksperimentus ir žaisdami mokosi pažinti mus supančio pasaulio stebuklus.

„Mokslinis šou Atradėjas“ sukūrė pramoginę ir edukacinę programą, kuri bus įdomi tiek mažiems, tiek dideliems! Apsilankę Šeimų šventėje įrengtame mūsų stende, tapsite įdomios, kvapą gniaužiančios ir stebuklingos pramogos dalyviais. Užsukite!

„Mokslinis šou Atradėjas“ Šeimų šventėje 2016