Savo internetinio dienoraščio straipsniuose mes dažnai kalbame apie šiuolaikinio gyvenimo tempo ir šiuolaikinių technologijų žalą vaikams. Tačiau, mes negalime nepripažinti ir milžiniškos modernių technologijų naudos, kurią patiria kiekvienas planetos gyventojas. Tobulėja mokymo procesai, lengviau tampa įgyti kvalifikaciją ar net aukštąjį įsilavinimą, fiziškai net nedalyvaujant paskaitose, nuotoliniu būdu. Tai padaryti įmanoma net gyvenant priešingoje pasaulio pusėje, nei toji, kurioje įsikūrusi pasirinkta švietimo įstaiga. Ką jau bekalbėti apie mokslo ir medicinos pasiekimus, neįmanomus be šiuolaikinių technologijų plėtros.
Jos apvertė mūsų gyvenimus aukštyn kojom. Tačiau, kartu, informacinių technologijų panaudojimas tampa milžiniškos konkurencijos sritimi, kuri atveria kelius gabiems IT specialistams padaryti stulbinančią karjerą. Ir, nors mūsų vaikai šioje srityje dažnai išmano daugiau už mus, svarbu juos nukreipti tinkama linkme, skatinti tobulinti savo gebėjimus, ne tik naudojant šiuolaikines technologijas pramogai, bet ir mokytis jas tobulinti programuojant, kuriant inovatyvias idėjas. Galbūt Jūsų vaikui lemta tapti antruoju Styvu Džobsu (vienas iš „Apple“ kompanijos įkūrėjų)?
Juk ne be reikalo sakoma, kad „Mokinys – ne indas, kurį reikia pripildyti, o fakelas, kurį reikia uždegti.“ Tad mūsų visų pareiga siekti uždegti troškimo pažinti kibirkštėles mažųjų profesorių širdyse. Daugiau apie tai, kokia svarbi pažinimo aistra, skaitykite čia. Todėl ir mokslinis šou „Atradėjas“ skatina vaikus domėtis mokslu, o mūsų rengiami pramoginiai-edukaciniai šou vaikams ir mokslinės šventės vaikams paremtos mokslo žinių pritaikymų praktikoje, siekiant sudominti jaunuosius žiūrovus įvairių mokslo sričių žiniomis.