Vaikų kambarys Vilniuje

Vaikų kambarys Vilniuje – nauja paslauga, kurią siūlo „Mokslinis šou Atradėjas“. Mes atvažiuosime pas jus, kur tik pasikviesite: į kavinę, į restoraną, į butą, darželį ar mokyklą! Štai vietos, kuriose mums teko atlikti mūsų šou. Tad susisiekite su mumis ir Jums nereikės jaudintis dėl to, kur švęsti vaiko gimtadienį Vilniuje.

Vaikų gimtadieniai – šventė, dėl kurios organizavimo tėveliams reikia gerokai pasukti galvas. „Mokslinis šou Atradėjas“ – būdas nekasdieniškai sutikti mažųjų gimtadienius ar kitas, jiems svarbias šventes. „Mokslinis šou Atradėjas“ – tai išvažiuojamoji mokslinė laboratorija, kurioje profesionalūs vedantieji atlieka cheminius ir fizikinius bandymus. Šie bandymai – visiškai saugūs ir atliekami tik su saugos sertifikatus turinčiomis medžiagomis.

„Mokslinis šou Atradėjas“ – tai pasirodymas, kuriame išsamiai ir vaikams suprantama kalba paaiškinami moksliniai eksperimentai ir jų rezultatai. Mažiesiems žiūrovams tai ypač patinka, nes jų pasaulio suvokimas dar tik formuojasi ir dėl to jie dažnai pateikia mums, suaugusiesiems, klausimų lavinas, prasidedančias žodeliu „Kodėl“. Kodėl sniegas tirpsta? Kodėl vanduo skystas? Kodėl iš arbatinuko kyla garai ir daugelis kitų „Kodėl“.

Į šiuos ir kitus, vaikučių užduodamus klausimus atsako „Mokslinis šou Atradėjas“. Teatralizuoto šou metu, atliekant žaismingus laboratorinius bandymus, kartu su mažaisiais žiūrovais pažinsime mokslo pasaulio paslaptis ir kursime stebuklus savo rankomis.

Gimtadienio šventimas su „Moksliniu šou Atradėjas“ sumirga naujomis spalvomis – nematytai ir linksmai! O spalvų mūsų šou tikrai netrūksta! Ir šiomis spalvomis slėpiningus mokslo pasaulio paveikslus spalviname su įvairaus amžiaus vaikais. Mažiausiems žiūrovams pristatome paprastesnius, mokslo pasaulio uždangą praskleidžiančius, bandymus. Tokiu būdu jie skatinami ir ateityje domėtis gamtos mokslais. O vyresniems demonstruojame sudėtingesniu eksperimentus, kurie sugrąžina priblėsusį norą mokytis chemijos ir fizikos, kurį prigesina sausokos pamokos.

Vaikų kambarys Vilniuje, Jūsų pageidaujamoje vietoje, su „Moksliniu šou Atradėjas“ – naujas būdas sutikti vaikų šventes Vilniuje! Tad, jeigu artėja Jūsų vaiko gimtadienis ir norite jį sutikti nepamirštamai, kvieskite „Mokslinį šou Atradėjas“!