Pramogos vaikams Vilniuje

Pramogos vaikams Vilniuje tobulėja ir atsiranda vis naujų šio užsiėmimo formų. Tėveliams svarbu nepaklysti siūlomų paslaugų jūroje ir išsirinkti linksmą, ir prasmingą vaikų šventės praleidimo būdą. Čia jiems į pagalbą atskuba pramoginis-edukacinis šou vaikams „Mokslinis šou Atradėjas“. Tai naujas vaikų pramogų formatas Lietuvoje. Jis į mūsų šalį atkeliavo iš Vakarų, kur yra labai populiarus.

Kokia šio pramoginio-edukacinio šou esmė? Tai – pasirodymas, skirtas įvairaus amžiaus vaikams, kurio metu jie supažindinami su mokslo pasauliu. Šis tikslas pasiekiamas, atliekant įvairius cheminius ir fizikinius bandymus. Tačiau svarbiausia yra tai, kad jie visiškai nepavojingi ir atliekami su saugos sertifikatus turinčiomis medžiagomis.

Ką Jūsų vaikas išvys šio šou metu? Atsakymas paprastas ir, kartu, – neįtikėtinas: kuo tikriausius stebuklus! Drauge su „Mokslinio šou Atradėjas“ animatoriais vaikai atliks bandymus su sausu ledu, skystu azotu ir daugeliu kitų medžiagų. Jie galės išvysti galingus, bet nė kiek nepavojingus sprogimus, gamintis cukraus vatą ar stebėti spalvų difuzijos kuriamą grožį. Kiekvienas iš šių bandymų paremtas gamtos mokslo dėsniais, kuriuos vedantieji žaismingai pristato vaikams.

„Mokslinis šou Atradėjas“ skirtas įvairaus amžiaus vaikams. Mažieji, pabuvoję šiame šou, susidomi įdomiąja fizika ir chemija, ir ateityje su užsidegimu mokosi šių disciplinų. O vyresni vaikai, kurie jau mokosi šių dalykų ir yra pavargę nuo formulių gausos, iš naujo atranda džiaugsmą mokytis gamtos mokslų. Jeigu norite, kad gimtadienio šventimas būtų ne tik linksmas, bet ir turiningas, kvieskite „Mokslinį šou Atradėjas“ ten, kur planuojamas vaiko gimtadienis.

Galime atvykti į Jūsų namus, vaikų darželį, mokyklą ar kavinę, kurioje rengsite šventę. Štai vietos, kuriose mums teko atlikti mūsų Šou. Tad susisiekite su mumis ir Jums nereikės jaudintis dėl to, kur švęsti vaiko gimtadienį Vilniuje. Vaikų gimtadieniai su „Moksliniu šou Atradėjas“ – spalvinga, įspūdinga ir kupina naujų patirčių šventė! Dažna vaikų šventė Vilniuje vyksta dalyvaujant mūsų šou. Prisijunkite prie patenkintų tėvelių ir sužavėtų vaikų būrio ir Jūs! Jūsų vaikų ugdymas gali būti įdomus ir įtraukiantis!