Sveikinimai su gimtadieniu Vilniuje

Artėja Jūsų mažylio gimtadienis, o namuose nesutalpinsite visų svečių ir dovanų? Ne bėda, išvažiuojamoji mokslinė laboratorija „Mokslinis šou Atradėjas“ siūlo tėveliams, sukantiems galvas, kur švęsti vaiko gimtadienį Vilniuje, surengti edukacinį-pramoginį šou Jums patogioje laisvalaikio praleidimo vietoje. Mes atvažiuosime pas Jus, kur tik pasikviesite: į kavinę, į restoraną, į butą (jeigu vis dėlto nuspręsite švęsti namuose) ar darželį, mokyklą! Sekdami šia nuoroda, susipažinsite su vietomis, kuriose mums teko atlikti mūsų Šou.

Sveikinimai su gimtadieniu Vilniuje, skirti vaikams ir paaugliams, dažnai rengiami turint vieną tikslą – gerai praleisti laiką. O jeigu mes pasakysime, kad Jūsų atžalą pasveikinsime ne tik sukurdami puikias sąlygas gerai praleisti laiką, bet ir supažindinsime su paslaptingu mokslo pasauliu? Sudominome? Tada pasikvieskite „Mokslinį šou Atradėjas“ į savo vaiko šventę, o mes pažadame, kad vaikų gimtadieniai, kuriuos pasirinksite švęsti su mumis, ilgam išliks atmintyje ir suteiks neįkainojamų žinių!

Mūsų specializacija – edukaciniai bandymai-žaidimai, kurių metu, Jūsų vaikai pasijunta tikrais mokslininkais, atliekančiais bandymus žaismingoje laboratorijoje. Visi mūsų pasirodymai pilnai interaktyvūs: vaikai patys atlieka eksperimentus ir žaisdami mokosi pažinti mus supančio pasaulio stebuklus.

Mokslinio-pramoginio šou metu  vaiko gimtadienis nušvis visomis vaivorykštės spalvomis, atliekant bandymus su maistiniais dažikliais; pasidengs šerkšnu, atliekant eksperimentus su sausu ledu, ir paliks saldų pėdsaką atmintyje, gaminantis cukraus vatą savomis rankomis. Šias ir dar daugiau mokslu paremtų pramogų Jums siūlo „Mokslinis šou Atradėjas“. Mes suprantame, kad kiekviena vaikų šventė Vilniuje neapsieina be žaidimų, bet laikomės nuomonės, kad žaidimai turi ugdyti ir kelti norą pažinti supantį pasaulį.

Būtent pasaulio pažinimas, stebint ir patiems dalyvaujant moksliniuose bandymuose, yra tai, kas įtraukia vaikus į „Mokslinio šou Atradėjas“ siūlomas linksmybes. Šis išliekantis susižavėjimas pamatytais, patirtais ir išmėgintais chemijos ir fizikos reiškiniais, suteikia vaikams motyvacijos vyresniame amžiuje aktyviai ir kruopščiai mokytis gamtos mokslų. Gimtadienio šventimas su „Moksliniu šou Atradėjas“ – naudingas, turiningas ir linksmas! Kvieskite mus, jeigu norite, kad Jūsų vaikų šventės ilgam įsimintų, būtų linksmos, ugdančios ir žadintų Jūsų mažylių smalsumą bei norą pažinti supantį pasaulį.