Spektakliai vaikams Vilniuje

„Mokslinio šou Atradėjas“ rengiami spektakliai vaikams Vilniuje – pažintinio-pramoginio žanro pasirodymai. Jų metu mažieji žiūrovai supažindinami su moksliniais eksperimentais, kuriuose gali patys dalyvauti ir taip pasijunta tikrais mokslininkais. Šou metu vaikai stebi skysčių virsmų stebuklus, turi galimybę pasigaminti sniego kambario temperatūroje ir išvysti daugybę kitų stebuklų. Visus šiuos įspūdžius patirti padeda ir su įdomiąja mokslo puse supažindina profesionalūs animatoriai. Jeigu norite, kad vaikų šventės būtų sutinkamos originaliai ir turiningai, kvieskite į svečius „Mokslinį šou Atradėjas“.

Niekaip neapsisprendžiate, kur švęsti vaiko gimtadienį Vilniuje? Nieko tokio! Kad ir kokią vietą pasirinktumėte, mes atvyksime ten ir surengsime nepamirštamą šventę. Galime spektaklį vaikams surengti kavinėje, darželyje, mokykloje ar tiesiog Jūsų namuose. Mes atliekame mokslinį šou visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Todėl kvieskite mus ir būsite maloniai nustebinti pramoginiu-edukaciniu šou, tinkančiu įvairaus amžiaus vaikams.

Patiems mažiausiems žiūrovams demonstruojame paprasčiausius eksperimentus, skirtus sužadinti vaikų smalsumą ir paskatinti juos ateityje domėtis gamtos mokslais. Vyresniesiems rodome sudėtingesnius bandymus, kurie padeda naujai pažvelgti į pabodusius chemijos ir fizikos labirintus. Todėl, kokio amžiaus bebūtų Jūsų atžala, mes turėsime ką pasiūlyti. Vaiko gimtadienis gali būti ne tik linksmas, bet ir turiningas! „Mokslinis šou Atradėjas“ padės Jums įgyvendinti šį tikslą! Vaikų gimtadieniai mums – atsakinga ir didelio dėmesingumo reikalaujanti sfera. Todėl esame labai dėkingi savo klientams, kai jie įvertina mūsų pastangas. O pats geriausias mūsų darbo rezultatų įvertinimas – vaikų juokas, šypsenos ir susižavėjimo šūksniai.

Jūsų vaiko gimtadienio šventimas su „Moksliniu šou Atradėjas“ bus žaismingas ir įsimintinas! Dažna vaikų šventė Vilniuje jau nebeįsivaizduojama be mūsų dalyvavimo. Mes vykstame į kavines, pramogų ir laisvalaikio centrus, dalyvaujame vaikų darželių ir mokyklų šventėse. Mūsų spektakliai vaikams sužavi ir mažus, ir didelius. Jūs dar nematėte mūsų šou? Negaiškite ir suteikite savo mažiesiems pramogą, kuri ne tik įsimins ilgam, bet ir paskatins domėtis mokslu. Susisiekite su mumis! Stebuklai – nėra neįtikėtini. Jie sklando aplink mus! O „Mokslinis šou Atradėjas“ padeda juos pastebėti!