Slapukų naudojimo informacija ir privatumo politika

Mes, Moksliniame šou Atradėjas (oficialus mūsų organizacijos pavadinimas VšĮ „Sprendimų visuma“, kompanijos kodas 304609884, adresas L. Sapiegos g. 4-36 toliau –Mokslinis šou Atradėjas), rimtai atsižvelgiame į Jūsų konfidencialios informacijos saugojimo klausimus. Mes saugome Jūsų duomenis saugiai ir apdorojame juos, laikydamiesi Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (GDPR) (EU) 2016/679.

Ši Privatumo politika taikoma visiems Mokslinio šou Atradėjas klientams, o taip pat paslaugoms, kurias teikia Mokslinis šou Atradėjas.

Sutikdami su šios Privatumo politikos sąlygomis, Jūs, kaip vartotojas sutinkate, kad Jūsų pateikiami asmeniniai duomenys būtų automatiškai arba rankiniu būdu tvarkomi čia nurodytais tikslais.

  1. Asmeninė informacija. Kreipiantis į mūsų tinklalapį, ir (arba) užsakant mūsų teikiamas paslaugas, prašome Jūsų pateikti šią informaciją: savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį, įmonės informaciją, jei užsakymas skirtas juridiniam asmeniui.
  2. Informacija, kurią mes renkame. Tais atvejais, kai to reikalauja tam tikrų jurisdikcijų įstatymai ir kiti teisės aktai, „Mokslinis šou Atradėjas“ turi teisę reikalauti vartotojo pateikti duomenis, siekiant patvirtinti jo tapatybę. Mes naudojame slapukus patogesnei sąveikai su mūsų svetaine, paslaugomis ir individualizuotos reklamos rodymui (perorientavimas, pakartotinė rinkodara). Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti šioje svetainėje.
  3. Duomenų saugojimo ir apdorojimo tikslai, ir terminai. Asmens duomenys renkami ir saugomi siekiant: korektiškai teikti mūsų įmonės paslaugas sutinkamai su amžiumi; įforminti sutartis, sąskaitas ir kitus dokumentus, tvarkyti mokėjimus; informuoti apie paslaugų pokyčius, apie paslaugų atnaujinimus, taip pat apie Mokslinio šou Atradėjas naujienas ir specialius pasiūlymus. Asmens duomenys saugomi visą mūsų centro ir Jūsų, kaip kliento ar lankytojo, sąveikos laikotarpį. Pagal įstatymą, kai kurie asmens duomenys, pavyzdžiui, sutartys, saugomos 10 ar daugiau metų.
  4. Informacija, kurią pateikia naudotojas. Jūs esate pilnai atsakingas už pateiktą informaciją ir asmens dokumentus. Mes pasiliekame teisę nutraukti paslaugų teikimą, jei Jūsų pateikta informacija yra klaidinga, neteisinga, apima pavogtą asmeninę informaciją, duomenis ar dokumentus.
  5. Trečiosios šalys. Tuo atveju, jeigu pateikiate asmeninę informaciją, ji bus naudojama tik santykių su „Mokslinio šou Atradėjas“ paslaugomis kontekste. Mes neperduosime, neparduosime, neišnuomosime Jūsų asmeninių duomenų trečiosioms šalims. Jūsų asmeninę informaciją gali naudoti produktų ir paslaugų tiekėjai, su kuriais mes dirbame kai kuriose šalyse, jei to reikalauja konkrečios šalies įstatymai ir teisės aktai. Gavus vyriausybinių organizacijų, teisėsaugos agentūrų, teismo prašymą, ar pagal įstatymo nustatytas sąlygas, Mokslinis šou Atradėjas gali atskleisti Jūsų asmens duomenis ir informaciją apie paskyros duomenis. Mes prašome Jūsų nesinaudoti mūsų paslaugomis, jei prieštaraujate tokiam Jūsų asmeninės informacijos naudojimui. Mūsų svetainėje, o taip pat laiškuose, išsiųstuose elektroniniu paštu, gali būti nuorodų į kitus interneto šaltinius, kurių mes negalime kontroliuoti, todėl mes neatsakome už tai, kaip laikomasi asmens duomenų konfidencialumo ir kitų teisinių reikalavimų iš jų pusės.
  6. Vartotojo teisės. Jūs galite paprašyti duomenų apie savo asmeninę informaciją asmeniškai, pateikdami raštišką prašymą administratoriui mūsų centro registratūroje arba atsiuntę tokį prašymą, patvirtintą elektroniniu skaitmeniniu parašu, į mūsų elektroninį paštą, adresu: info@ashow.lt Pagal Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (GDPR) nuostatas, Jūs turite teisę atšaukti šį sutikimą dėl jūsų asmeninių duomenų apdorojimo, ir realizuoti savo teisę į duomenų prieigą, taisymą, naikinimą, apribojimą, prieštaravimą ir perkėlimą. Atkreipkite dėmesį: jeigu Jūs nuspręsite pašalinti savo asmens duomenis, šie veiksmai gali sutrukdyti mums suteikti Jums mūsų produktus ir paslaugas. Visais klausimais, susijusiais su šia Privatumo politika, kreipkitės adresu: info@ashow.lt
  7. Mes garantuojame, kad visi iš Jūsų gauti asmens duomenys bus patikimai išsaugoti. Mes vykdome visus techninius reikalavimus ir atliekame reikalingus saugos patikrinimus, kad trečiosios šalys negalėtų prarasti, netinkamai naudoti, keisti ir neteisėtai naudotis asmenine informacija.

Mes atnaujinsime šią Privatumo politiką, tiek siekdami laikytis įstatymų, tiek siekdami išsamiau paaiškinti savo klientams ir lankytojams įvairius niuansus, susijusius su jų asmens duomenų naudojimu. Mes Jus informuosime apie visus pakeitimus Jums lankantis svetainėje ir (arba) el. paštu.