„Mokslinis šou Atradėjas“ komanda supažindina visus – mažus ir didelius su mokslo pasaulio įdomybėmis. Su chemijos stebuklais ir fizikos paslaptimis, o smagiausia, kad visa tai galima jei ne patiems sukurti, tai bent sužinoti, kaip atsiranda, pavyzdžiui, dirbtinis sniegas, ar dūmų uždanga. Tai puiki pramoga vaikams ir jų tėveliams.

Rugsėjo 2-4 dienomis tuo galėjo įsitikinti ir „Sostinės dienų“ svečiai, užsukę į Bernardinų sodą. Rugsėjo 2ąją, penktadienį, 18 valandą „Mokslinis šou Atradėjas“ čia surengė vieną pasirodymą, o šeštadienį ir sekmadienį nepavargstantys šou animatoriai žiūrovus džiugino kas valandą – nuo 12 iki pat 17 valandos. O jei šito pasirodytų per maža , sekmadienį, per paskutinį pasirodymą, padovanojo nemokamą šou.

Nors oras nelepino, žiūrovų tikrai nestigo, juk ne tik vaikams įdomu, kaip pati paprasčiausia vadovėlyje užrašyta formulė realybėje virsta garų kamuoliais ar sniego kupinu dubeniu, kurį galima pamaišyti ranka ir įsitikinti, kad tai – ne apgaulė. Tėveliams taip pat teko pakeisti nuomonę, kad fizika ir chemija skirta tik profesoriams ir išminčiams, kurie slepiasi universitetuose, daro globalius atradimus ir neturi nieko bendro su mums įprastu pasauliu. Linksmieji „Mokslinis šou Atradėjas“ personažai ne tik kūrė mažus ir didelius stebuklus sužavėtos publikos akyse, bet ir kvietė paliesti, pauostyti ar net patiems sudalyvauti bandyme.

Nors „Mokslinis šou Atradėjas“ vedantieji naudoja daugiausia specialias medžiagas, fokusą su soda ir actu kiekvienas pradedantysis „chemikas“ sugebės atlikti savo virtuvėje, dar daugiau idėjų „naminiams“ stebuklams galima rasti www.facebook.com/ashow.lt . O jei jums nenusišypsojo laimė stebėti „Mokslinis šou Atradėjas“ programos Sostinės dienose – nenusiminkite, „Mokslinis šou Atradėjas“ organizuoja pasirodymus vaikų kambariuose Vilniuje arba gali atvykti tiesiai pas jus ir surengti nepamirštamą gimtadienio šventę vaikams su linksmais ir išradingais personažais! Daugiau apie „Mokslinis šou Atradėjas“ ashow.lt