„Mokslinis šou Atradėjas“ pradeda naują mokslinių-pažintinių eksperimentų ciklą, kurio užduotis – skatinti vaikučius saugoti sveikatą. Pirmasis mūsų eksperimentas, skirtas šiai temai, atskleidžia vaikams tai, kodėl taip svarbu valytis dantukus. Vaikai supažindinami su piktuoju Mikrobu, kuris kenkia mūsų dantukams. Vaikams leidžiama patiems įsijausti į šio piktavalio vaidmenį, pasiūlius užsikabinti ant kaklo medalį, vaizduojantį Mikrobą.

Toliau atliekamas eksperimentas, kai vaikučiams rodomo šou metu, naudojant specialias priemones, pademonstruojama, kaip mikrobai gali pakenkti dantukui. Vaikai tokio linksmo ir įtraukiančio šou metu akivaizdžiai pamato, kaip nevalytus dantukus mikrobai pakenkia ir susidaro baisūnas kariesas. Tačiau dantų pasta apsaugo mūsų dantis nuo šių įsibrovėlių.

Vaikai mokosi iš suaugusiųjų ir ypač gerai įsisavina žinias, kai šios pateikiamos žaidimo forma. Tad, jeigu norite išugdyti vaikams sveiką įprotį valytis dantukus, pasikvieskite „Mokslinį šou Atradėjas“ į svečius. Mūsų demonstruojamo mokslinio-pažintinio šou metu vaikai gaus naudingų žinių ir bežaisdami įsisavins itin svarbią tiesą: „Svarbu valyti dantukus, kad neužpultų jų mikrobas juodas ir baisus!“