Artėja gražiausios mokslo metų šventės. Darželiuose ir mokyklose jau netrukus suskambės išleistuvių skambutis. Mokslinis šou „Atradėjas“ gali Jums padėti šią šventę paversti nepamirštama! Mūsų specializacija – edukaciniai-pramoginiai šou vaikams ir paaugliams. Šių pasirodymų tikslas – paskatinti vaikų susidomėjimą gamtos mokslais. Įtraukiantys ir interaktyvūs moksliniai-edukaciniai eksperimentai – puikus būdas tai pasiekti.

 

Mokslinio šou „Atradėjas“ metu išvysite tikrą sniegą, pagamintą savomis rankomis. Pamėginsime apgauti traukos jėgą ir išmėginsime stiklinę su vandeniu, kuri apversta (kad ir mums ant galvos) neišsipila(!). Išvysite ir nuostabų eksperimentą, kurio metu suvoksite, kokios galios turi Jūsų rankų šiluma. Bus ir daugiau eksperimentų, kurie demonstruoja galingą, rankose slypinčią, energiją.
Pažadame, kad nustebinsime ir nepaliksime abejingų! Mūsų eksperimentai yra visiškai interaktyvūs. Į juos įtraukiamas kiekvienas žiūrovas. Ekperimentams atlikti, naudojame kokybišką, sertifikuotą, rekvizitą, iš Amerikos. Ką tik atkeliavo didelis šio rekvizito užsakymas ir mes drąsiai sakome: „Išleistuvių šou pasiruošę 100 procentų!“ O Jūs – ar jau pasiruošiatė išleistuvėms?