2017 m. balandžio 23 d., dėl Krepšinio Akademijos „SNAIPERIS“ Mažosios ir Didžiosios taurės, susikovė jaunieji akademijos krepšininkai. Renginio metu surengtos komandinės estafečių rungtys patiems mažiausiems dalyviams. Sudalyvavę jose, jaunieji krepšininkai stebėjo smagią mokslinio šou „Atradėjas“ programą ir sulaukė gausių žiūrovų plojimų bei apdovanojimų.

Kiekvienas Krepšinio Akademijos „SNAIPERIS“ narys – tikras kovotojas, siekiantis pergalės. Krepšinyje, kaip ir moksle, būtinas loginis mąstymas, gebėjimas strateguoti. Mokslinio šou „Atradėjas“ metu vaikai susipažįsta su pagrindinėmis mokslo tiesomis. Ši patirtis lavina jų loginį mąstymą, skatina iš arčiau susipažinti su kitomis mokslo paslaptimis.

Todėl mokslinis šou „Atradėjas“ – laukiamas svečias Krepšinio Akademijos „SNAIPERIS“ renginiuose. Džiaugiamės, kad esame kviečiami jau antrą kartą. Didžiuojamės pelnę Krepšinio Akademijos trenerių pagarbą ir auklėtinių susižavėjimą mūsų atliekamais moksliniais bandymais.

Tikime, kad mažieji krepšininkai, lankantys Krepšinio Akademiją „SNAIPERIS“, yra Lietuvos krepšinio ateitis ir sveikiname juos, ir jų trenerius Lietuvos krepšinio 95-ečio sukakties proga! Būkite veržlūs, drąsūs ir smalsūs!

Mes galime surengti pasirodymą didelei auditorijai ir Jūsų vaikų lankomuose būreliuose, darželiuose, mokyklose, restoranuose, kavinėse arba Jūsų namuose. Kvieskite mus į svečius, o mes suteiksime Jums ir Jūsų vaikams nepakartojamų įspūdžių, staigmenų ir galimybę susipažinti su įdomiausiais gamtos mokslų reiškiniais.SN