Birželio 16 d., Sapiegų Tech Parke, Vilniuje, vyko „Kultūros nakties“ linksmybės. Čia buvo galima sutikti daugybę šiuolaikinio meno atstovų ir pasižavėti jų kūryba. Kultūros nakties padangę nuspalvino ir Vilniaus aukštųjų mokyklų jaunųjų kūrėjų instaliacijos. O išsiilgusius mokslinių eksperimentų drauge pažaisti ir atlikti įvairius eksperimentus pakvietė Estijos mokslo centras AHHAA .

Tai pramoginis-edukacinis projektas, siūlantis įvairius mokslinius žaidimus, pažintį su mokslo pasaulio reiškiniais, demonstracinius eksperimentus. Susirinkusius renginio svečius stebino AHHAA mokslo centro atsivežti eksponatai, buvo surengtos mokslinės dirbtuvės, kuriose sudalyvauti galėjo visi renginio smalsuoliai.

Jūs taip pat esate mokslo entuziastas  ir netveriate smalsumu atskleisti chemijos bei fizikos pasaulio paslaptis? Tačiau neturėjote progos apsilankyti „Kultūros naktyje“? O galbūt lankėtės, tačiau trokštate dar daugiau ir dar spalvingesnių atradimų? „Mokslinis šou Atradėjas“ padės Jums išspręsti šį galvosūkį!

Kaip? O gi, suteikdamas progą užsisakyti mokslinį šou savo šventei! Kvieskite mus į svečius ir mes atskubėsime, nešami įtraukiančiais, įspūdingais mokslinais eksperimentais! „Mokslinis šou Atradėjas“ – naujas vaikų švenčių formatas! Tai pramoginis-edukacinis šou, kuris neįmanoma paverčia įmanomu, o klausimus pakeičia atsakymais.

Galime atvažiuoti pas Jus į namus, surengti mokslinį šou mokymo įstaigoje ar prekybos centre. Pasirodymus rengiame net 4 kalbomis: Lietuvių; Rusų; Lenkų; Anglų. Pasinaudokite unikalia proga gauti 10 % nuolaidą, su kodu „kultūros naktis“!