Neseniai pasakojome Jums apie Biržų krašto muziejų „Sėla“. Šį kartą vėl kviečiame apsilankyti muziejuje. Kokiame? Ogi – Klaipėdos laikrodžių muziejuje. Kodėl jis turėtų būti patrauklia vieta apsilankymams su visa šeima? Todėl, kad jame vyksta įdomios edukacinės programos, skirtos vaikams. Viena iš jų: „Laiko skaičiavimas senovėje“. Jos metu, vaikučiai supažindinami su senųjų civilizacijų laiko skaičiavimo priemonėmis: saulės, vandens, ugnies, smėlio laikrodžiais.

Suteikiama galimybė pabandyti paskaičiuoti laiką vandeniu. O jeigu Jūsų vaikai perėmė Jūsų vaikystės svajonę tapti astronautais, laikrodžių muziejaus edukacinė pamokėlė „Astronomijos ABC“ – juos tiesiog sužavės! Šios pamokėlės metu, vaikams vaizdžiai pristatoma Saulės sistema, pasakojama apie planetas ir kitus dangaus kūnus.

Suaugusiesiems čia taip pat nebus kada nuobodžiauti. Ypač žavėsis istorijos mėgėjai ir tie, kuriems maga sužinoti, kaip gi veikia įvairūs mus supantys mechanizmai. Šiems smalsuoliams muziejaus ekspozicijose smulkiai nupasakojama laikrodžių atsiradimo istorija. Pristatomi pirmųjų laikrodžių maketai ir jų veikimo principas. Eksponuojami skirtingų istorinių laikotarpių laikrodžiai nuo prabangiojo rokoko iki be galo paprastų, bet tiek ilgai mus lydėjusių, XX a. laikrodukų.