„Mokslinis šou Atradėjas“ dalyvavo Talentų futbolo akademijos stovykloje, vykusioje rugpjūčio 15–19 dienomis. „Mokslinis šou Atradėjas“ džiaugiasi, galėdamas bendradarbiauti su bendraminčiais, kuriems taip pat, kaip ir mums, rūpi edukacinis darbas su vaikais. Tiek „Mokslinis šou Atradėjas“, tiek Talentų futbolo akademijos treneriai šį darbą paverčia ugdančiu ir linksmu užsiėmimu. Vaikai azartiškai spardo kamuolį, lavina savo motoriką, gerina fizinę būklę, dalyvaudami TFA veikloje. O gavę progą stovyklos metu stebėti „Mokslinis šou Atradėjas“ pasirodymą, į jį įsitraukia su neslepiamu entuziazmu. Čia aistros verda lyg prieš lemiamas rungtynes.
Talentų futbolo akademijos stovykloje vaikai mokėsi žaisti futbolą, o mūsų šou metu – žaisti tikrus mokslininkus. Naudodami skystą azotą, gaminome skanius ledus. O tai, kad vaikai juos pasigamino patys, suteikė dar daugiau džiaugsmo.
Taip pat atskleidėme paslaptį, kaip pripildyti 60-ties litrų paketą oru, vienu iškvėpimu. Tai buvo įspūdinga ir sukėlė vaikų susižavėjimą, kai mes pranešėme, kad vidutinio žmogaus plaučių tūris sudaro tik 4 litrus! Šiame eksperimente mums padėjo Bernulio dėsnis. Jeigu norite pamatyti, kaip šis dėsnis veikia praktikoje, pasikvieskite „Mokslinį šou Atradėjas“ į svečius!
Mūsų komanda, prieš vykdama į kiekvieną renginį, išsikelia sau tikslą, kad vaikai nė minutę nenuobodžiautų. Džiaugiamės tuo, kad šis siekis ir vėl buvo įgyvendintas. Jaunieji futbolininkai laiką praleido įdomiai ir įsimintinai. Vaikai stebėjo cheminius bei fizikinius virsmus. Vienas iš jų: griaustinis(!), kurį prikvietėme kartu su mažaisiais talentais.
Futbole itin svarbūs greitis ir jėga. Tačiau ne visi vaikai, puikiai įvaldę šias savybes, žino, kad greitis ir jėga yra dar ir fizikiniai dėsniai. Žinoma, daugelis jų fizikai dar per maži… Bet tik ne įdomiajai fizikai, kurios stebuklus demonstruoja „Mokslinis šou Atradėjas“! Mūsų tikslas – priartinti mokslą prie vaikų nuo 6 iki 14 metų. Tad, jeigu ir Jūs norite patirti mokslinius nuotykius ir stebėti eksperimentus, kaip tai darė mažieji futbolo talentai, susisiekite su mumis jau dabar! Mes atvyksime į Jums patogią laisvalaikio praleidimo vietą ar Jūsų namus!