„Mokslinio šou Atradėjas“ pradeda ciklą pasirodymų, skirtų supažindinti vaikus su sveiku gyvenimo būdu ir pagrindinėmis higienos taisyklėmis. Šis konkretus, ketvirtasis pasirodymas yra skirtas supažindinti vaikus su virusais, kuriuos perneša lauke gyvenantys gyvūnai.

Vaizdingo eksperimento metu vaikai įsitikina, kaip lengvai virusai nuo lauke gyvenančių gyvūnėlių gali persiduoti žmogui. Tai įvyksta vos paglosčius laukinį šuniuką ar katytę. Todėl svarbu ne namuose gyvenančių gyvūnėlių neliesti, neglostyti ir nežaisti su jais. O jeigu vaiko naminis augintinis taip pat išeina į lauką, mažiesiems žiūrovams priminsime, kad jų tėveliai turėtų nepamiršti laiku jo paskiepyti.

Jeigu norite mažiesiems kartais sunkiai suprantamas temas apie sveikatą pristatyti žaismingai ir įdomiai, kvieskite į savo vaiko darželio kolektyvą „Mokslinį šou Atradėjas“. Mes savo pasirodymuose pasitelkiame saugius cheminius bandymus, kurie puikiai iliustruoja vaikams dar mažai suprantamas sveikatos ir higienos temas, ir jas perteikia jiems priimtiniausia – žaidimo – forma.