Tačiau, žinodami šį nepaneigiamą faktą, kad kelionės ir buvimas gamtoje stiprina sveikatą, susiduriame su kitu nepajudinamu reiškiniu: šiuolaikinis gyvenimo būdas ne tik suaugusiuosius, bet ir vaikus pavertė kur kas sėslesniais, mažiau judančiais. Aktyvios pramogos lauke ar kieme su draugais jau tampa ne vaikų kasdienybe, o, greičiau, kasdienybės paįvairinimu. Didžioji laiko dalis praleidžiama įsikniaubus į išmaniuosius įrenginius.

Tačiau, akivaizdu, kad aktyvus gyvenimo būdas – būtina sąlyga sveikam ir kokybiškam žmogaus organizmo vystymuisi, augimui, gerai savijautai. Tapkime geru pavyzdžiu savo vaikams. Nebevažiuokime iki artimiausios parduotuvės, o nukulniuokime iki jos pėsčiomis. Esant nuostabiam orui už lango, išsiveskime vaikus pasivaikščioti į parką. Sveikas gyvenimo būdas – kokybiško gyvenimo sudedamoji dalis.

O mokslinio šou „Atradėjas“ Facebook ir Instagram profiliuose mes dalinamės idėjomis, kur nukeliauti kartu su vaikais. Ir stengiamės šioje kelionių rubrikoje pateikti kuo daugiau lankytinų Lietuvos gamtos objektų. O šiame, internetiniame dienoraštyje, rubrikoje „Keliaujame su moksliniu šou „Atradėjas“, rasite praplėstus ir papildytus kelionių aprašymus ir rekomendacijas, kur nukeliauti kartu su vaikais Lietuvoje. Kelionės sujungia ir išbando ne tik partnerių, bet ir visos šeimos santykius. O keliauti po gražiausius gamtos kampelius – ne tik malonu, bet ir naudinga sveikatai.