2016 m. birželio 4 d., šeštadienį, mokslinis šou „Atradėjas“ dalyvavo Šeimų šventėje „Harmony“ parke, kur sukvietė mažus ir didelius. Mūsų rengiamame šou šventės dalyviai susipažino su paslaptingu ir stebinančiu mokslo pasauliu. Kartu su mažaisiais smalsuoliais rengėme cheminius ir fizikinius bandymus, kurie supažindino su fizikos ir chemijos įdomybėmis.
Buvo surengti 4 pasirodymai, tarp kurių vyko įvairūs fiziniai konkursai. Juose mielai dalyvavo tiek vaikai, tiek jų tėveliai. Nugalėtojai džiaugėsi laurais, o mes nenustojome stebinti ir, pabaigę pasirodymus, pralošėme nemokamą pasirodymą, kuris vyks Panevėžyje. Mūsų šou stebėję dalyviai užsikrėtė pozityvia ir vienijančia Šeimų šventės dvasia, nes kas gali geriau sujungti skirtingas kartas nei pažinimo džiaugsmas?
Gaminome cukraus vatą ir dirbtinį sniegą. Žaisdami ir mokydamiesi įkūnijome mokslininkus ir atradėjus. Kiekvienas mūsų pasirodymo dalyvis galėjo trumpam pasijusti Tomu Edisonu ar Marija Kiuri. Mokslinis šou atradėjas – puikus būdas sutikti mylimo vaikučio gimtadienį ar paminėti mokyklos arba darželio išleistuves. Tai dar kartą įrodėme Šeimų šventėje. Jei nespėjote pamatyti, kreipkitės šiais kontaktais ir užsisakykite „Mokslinį šou Atradėjas“ savo šventei!

„Mokslinis šou Atradėjas“ Šeimų šventėje 2016