Jūsų jau 7000!

 

Mes labai džiaugiamės, kad pasitikite mumis. Pažadame dar daugybę naujų, įdomių mokslinių eksperimentų. Didžiausi atradimai įvyko būtent dėl to, kad mokslininkai kartais leisdavo sau būti kiek padykusiais, tarsi būtų maži vaikai.

 

Štai kodėl drąsiai sakome, kad  didžiausias „Mokslinio šou Atradėjas“ įkvėpimas – mažieji mūsų žiūrovai! Todėl mes stengiamės iš visų jėgų, kad sukurtume įtraukiančius pasirodymus, kurie vaikams suteiktų nepakartojamų įspūdžių. Pakvieskite mus į savo vaiko gimtadienį, darželio, pradinės mokyklos išleistuves ar kitą šventę, o mes pažadame, kad pateisinsime Jūsų lūkesčius!

 

O tam, kad vaikai galėtų su džiaugsmu stebėti pasirodymus, eksperimentuoti ir atrasti, jie, žinoma, turi būti sveiki! Todėl sukūrėme SGB (sveiko gyvenimo būdo) programą. Kuri skirta skatinti vaikus sportuoti, sveikai maitintis, valytis dantukus, plautis rankytes ir susipažinti su kitomis sveiko gyvenimo būdo taisyklėmis! Ir, žinoma, nepamiršti domėtis mokslu! Juk mes augame, pažindami mus supantį pasaulį.


Dėkojame Jums už Jūsų pasitikėjimą ir tikime, kad kartu mes atskleisime įdomiausias mokslo paslaptis ir tapsime tikrais Atradėjais!