Bendradarbiavimas su „Mamų unija“

„Mokslinis šou Atradėjas“ labai džiaugiasi, galėdamas bendradarbiauti su paramos ir labdaros fondu „Mamų unija“. Šis fondas rūpinasi vėžiu sergančiais vaikais ir jų šeimomis. Mums didelė garbė prisidėti prie „Mamų unijos“ veiklos. Kartu su ja siekiame nešti mažiesiems ligoniukams šypsenas ir viltį pasveikti.

Ne be reikalo sakoma, kad teigiamos emocijos padeda pasveikti. Nuoširdžiai tuo tikime ir reguliariai aplankome savo sergančius draugus. Jie žavi stiprybe ir ištverme, o mes stengiamės savo pasirodymais praskaidrinti jų gydymosi procesą.

Rengiame pasirodymus, kuriose demonstruojame skysto azoto stebuklus, suteikiame galimybę vaikams pasigaminti ledų, o mūsų pasirodymams paslapties suteikia besisklaidantys garų debesys. Vaikai su džiaugsmu bando šiuos garus pasemti rankomis ar išsklaidyti, pūsdami į juos orą. Atliekame ir kitus, smagius eksperimentus.

Visa tai – vardan kilnaus tikslo – mažųjų ligoniukų šypsenų. Linkime jiems kuo greičiau pasveikti ir neprarasti drąsos, tikėjimo ir nuoširdžių šypsenų. Esame pasiruošę jas suteikti kiekvienam „Mamų unijos“ globotiniui ir dėkojame šiai organizacijai už bendradarbiavimą, kuris mus praturtina.

Foto 1 Foto 2 Video